KONTAKTY

Press21 s.r.o.
Holečkova 103/31
150 00 PRAHA 5
tel: +420 773 112 334
fax: Lucie Cabáková
napište nám

NOVINKY

arr3Exuviance děkuje kosmetičkám, které se do projektu zapojily...Značce Exuviance se zalíbil náš projekt #kosmetickybyznyspomaha a nabídl, že prvním 20 registrovaným... arr3Unie kosmetiček - nový partner projektu #kosmetickybyznyspomaha Sdružuje a podporuje kosmetičky, vizážistky a stylistky. Napomáhá zprostředkování kontaktů... arr3Věnujme zvýšenou péči ošetření rukou a nohouDůkladné a velmi časté mytí rukou se v těchto dnech stalo nedílnou součástí našeho života. Snažíme... arr3Jak pečovat o pokožku namáhanou nošením rouškyRouška dokonce ovlivňuje i naši psychiku, ale někdy, díkybohu, vyvolává i úsměvy na tváři. Roušky...

Věnujme zvýšenou péči ošetření rukou a nohou

Důkladné a velmi časté mytí rukou se v těchto dnech stalo nedílnou součástí našeho života. Snažíme se ze všech sil dodržovat správný postup mytí, používáme antibakteriální mýdla, máčíme ruce v dezinfekci, navlékáme gumové, či jiné rukavice.

Ruce se potí, a tak když rukavice sundáme, opět rychle běžíme k umyvadlu, abychom nepříjemný pocit odstranili. Ale co na to naše pokožka? Velmi trpí! Neustále z jejího povrchu odstraňujeme ochranný povrchový film, dezinfekce ruce vysušuje a velmi dráždí. A tak se objevují různé erytémy, ekzémy, prasklinky, záděry, puchýřky, začínají se třepit a lámat nehty. Pokožka svědí a pálí.

Jak tento problém řešit? Celý článek zde: jakpecovatoruce

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ