KONTAKTY

Press21 s.r.o.
Holečkova 103/31
150 00 PRAHA 5
tel: +420 773 112 334
fax: Lucie Cabáková
napište nám

NOVINKY

arr3Exuviance děkuje kosmetičkám, které se do projektu zapojily...Značce Exuviance se zalíbil náš projekt #kosmetickybyznyspomaha a nabídl, že prvním 20 registrovaným... arr3Unie kosmetiček - nový partner projektu #kosmetickybyznyspomaha Sdružuje a podporuje kosmetičky, vizážistky a stylistky. Napomáhá zprostředkování kontaktů... arr3Věnujme zvýšenou péči ošetření rukou a nohouDůkladné a velmi časté mytí rukou se v těchto dnech stalo nedílnou součástí našeho života. Snažíme... arr3Jak pečovat o pokožku namáhanou nošením rouškyRouška dokonce ovlivňuje i naši psychiku, ale někdy, díkybohu, vyvolává i úsměvy na tváři. Roušky...

Exuviance děkuje kosmetičkám, které se do projektu zapojily...

Značce Exuviance se zalíbil náš projekt #kosmetickybyznyspomaha a nabídl, že prvním 20 registrovaným salonům a jejich majitelkám nabídne jako poděkování dárek.  

Děkujeme Vám, že pomáháte lidem v první linii v boji proti COVID 19. I my na Vás myslíme a věříme, že "dárek Exuviance" Vám udělá radost a zpříjemní den. Uvedla Renáta Zahrádková, marketingová ředitelka společnosti Tarsio Medical, s.r.o.

Děkujeme

Lucie Cabáková