KONTAKTY

Press21 s.r.o.
Holečkova 103/31
150 00 PRAHA 5
tel: +420 773 112 334
fax: Lucie Cabáková
napište nám

NOVINKY

arr3Exuviance děkuje kosmetičkám, které se do projektu zapojily...Značce Exuviance se zalíbil náš projekt #kosmetickybyznyspomaha a nabídl, že prvním 20 registrovaným... arr3Unie kosmetiček - nový partner projektu #kosmetickybyznyspomaha Sdružuje a podporuje kosmetičky, vizážistky a stylistky. Napomáhá zprostředkování kontaktů... arr3Věnujme zvýšenou péči ošetření rukou a nohouDůkladné a velmi časté mytí rukou se v těchto dnech stalo nedílnou součástí našeho života. Snažíme... arr3Jak pečovat o pokožku namáhanou nošením rouškyRouška dokonce ovlivňuje i naši psychiku, ale někdy, díkybohu, vyvolává i úsměvy na tváři. Roušky...

Cíl projektu
CÍL PROJEKTU

Propojujeme kosmetický byznys s klienty.

Kosmetické a kadeřnické salony jsou dle nařízení vlády již několik týdnů uzavřeny, proto jsme se rozhodli nabídnout "prostor", ve kterém chceme soustředit nabídky našich čtenářů a partnerů z oblasti kosmetického byznysu pro skupinu lidí pracujících v tzv. první linii.

Časopis Kosmetika & Wellness se jako partner profesionálů v oblasti kosmetiky rozhodl pomoci propojit kosmetický byznys s lidmi, kteří pracují v době ohrožení onemocněním COVID-19 tzv. v první linii – lékaře, zdravotní sestry, policisty, hasiče nebo prodavačky a další profese.

Do projektu se mohou zapojit kosmetické salony, kadeřnická studia, manikérky, masérky a maséři atd.

Cílem je soustředit na jednom místě zvýhodněné nabídky z oblasti BEAUTY.